Leśne Wakacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wakacyjne warsztaty leśne.

Specjalizujemy się w organizacji leśnych wakacji, podczas których dzieciaki spędzają calutki dzień na zewnątrz, skradając się, zdobywając jary, przedzierając się przez chaszcze, maskując się błotem, wiążąc liny, budując szałasy, tropiąc…. Instruktorami są zawodowi żołnierze, harcerze oraz pedagodzy outdoorowi.

Udział w naszych Leśnych Wakacjach to nie tylko dużo ruchu, zabawy, nowych umiejętności, ale również budowanie kompetencji nawiązywania relacji, komunikowania się w duchu Porozumienia Bez Przemocy, przełamywanie wewnętrznych barier i lęków, pokonywanie siebie samego…. A wszystko to w otoczeniu życzliwych i uważnych dorosłych, którzy nie zmuszają lecz zachęcają, stwarzając poczucie bezpieczeństwa i akceptacji dla indywidualności dziecka. To w takich warunkach dzieci najszybciej pokonują wewnętrzne opory i przeszkody!

Napisz do nas: lesnewakacje@gmail.com lub zadzwoń: 572 – 430 – 448. Można też od razu zgłosić udział dziecka bezpośrednio przez formularz interaktywny.

Proszę wybrać formularz, który odpowiada terminowi, który Państwo wybrali.

Są, już są!!! Wyczekiwane Leśne Wakacje już zaplanowane! Cztery edycje wspaniałej leśnej przygody, wędrówek i klimatu obozowego. W atmosferze wolności i otwartości na przyrodę i drugiego człowieka, śmiechu i swobodnej zabawy:-) Taka….wioska dzieci:-) Zapraszamy jak co roku!

Zielone Wakacje Boguszowice

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc6bvmg1hrV…/viewform

Leśne Wakacje Dobka lipiec

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScvbW8hY92MHG…/viewform

Leśne Wakacje Istebna lipiec

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdEStueXd8Jyl…/viewform

Leśne Wakacje Dobka sierpień

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScQzgty6W2Gnm…/viewform

Projekt: MACIEK CZECH

UWAGA!!! PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ PRZEGAPIONYM TERMINEM ZALICZKI, TYLKO WPŁACIĆ MOŻLIWIE NAJSZYBCIEJ PO ZAPISANIU DZIECKA:-)