Leśne Wakacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wakacyjne warsztaty leśne.

Specjalizujemy się w organizacji leśnych wakacji, podczas których dzieciaki spędzają calutki dzień na zewnątrz, skradając się, zdobywając jary, przedzierając się przez chaszcze, maskując się błotem, wiążąc liny, budując szałasy, tropiąc…. Instruktorami są zawodowi żołnierze, harcerze oraz pedagodzy outdoorowi.

Udział w naszych Leśnych Wakacjach to nie tylko dużo ruchu, zabawy, nowych umiejętności, ale również budowanie kompetencji nawiązywania relacji, komunikowania się w duchu Porozumienia Bez Przemocy, przełamywanie wewnętrznych barier i lęków, pokonywanie siebie samego…. A wszystko to w otoczeniu życzliwych i uważnych dorosłych, którzy nie zmuszają lecz zachęcają, stwarzając poczucie bezpieczeństwa i akceptacji dla indywidualności dziecka. To w takich warunkach dzieci najszybciej pokonują wewnętrzne opory i przeszkody!

Fantastyczna przygoda leśna z naszym #lesneteam, cały dzień na dziko i w super atmosferze! Wszystkie dzikie dzieci mogą w wolności i w kontakcie z naturą doświadczyć nowych znajomości, poznać podstawowe techniki przetrwania, dać sobie szansę na poznanie swoich granic, pośmiać się i pogadać z wesołą i życzliwą leśną kadrą, odpocząć i pomedytować w lesie🌲🎄🌳🌿☘️🍀 Będziemy strzelać, robić bazy, wspinać się na drzewa, wędrować, rozpalać ogniska, ostrzyć patyki nożami, pluskać się w potoku i wiele innych fantastycznych aktywności!!!!

Napisz do nas: lesnewakacje@gmail.com lub zadzwoń: 572 – 430 – 448. Można też od razu zgłosić udział dziecka bezpośrednio przez formularz interaktywny.

USTROŃ DOBKA 1 – 5 LIPCA

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe0warZymcJTF…/viewform

ISTEBNA 8 – 12 LIPCA Z NOCLEGAMI

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScCwODy0gSx…/viewform

USTROŃ DOBKA 12- 18 SIERPNIA

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdzCqqBGISbEP…/viewform

Proszę wybrać formularz, który odpowiada terminowi, który Państwo wybrali.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „LEŚNE WAKACIE S គណ្គណ្ចគរក្កុយ្មក ania Lefne survivalowe wakacje wolność las prxygoda иmKeγρτα Wspaniała leśna przygoda, wędrówkii iobozowy klimat. atmosferze wolnościi otwartośc na przyrodęi człowieka,ś śmiechu swoboo zabawy uczymy podstawowych tech- nik iksurvivalowych, posługiwania enożem, gnisk dużowięcej! TERMINY/CENA/DOJAZD 1-5 lipca 1-5 8- 8-12p lipca Ustroń Dobka pólkolonia8:00-18:00 8:00- 18:00 850zldojazdwlasny własny 930ztdojazdautokare autokarem zidoCieszyna Istebna7- 14lat obóz24 1300z 12- 12-16sierpnia 16 sierpnia Ustroń Dobka lat pólkolonia8:00-18:0 8:00- 18:00 850zldojazdwlasny własny 930z 930zldojazdautokarem dojazd utokarem zi idoCieszyna 572 430 Leśna Szkoła Charakterów”

Projekt: MACIEK CZECH

UWAGA!!! PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ PRZEGAPIONYM TERMINEM ZALICZKI, TYLKO WPŁACIĆ MOŻLIWIE NAJSZYBCIEJ PO ZAPISANIU DZIECKA:-)