ZAPRASZAMY do nawiązania kontaktu z nami i dołączenia do naszej społeczności!

Nasza oferta

W szkole uczymy się komunikować zgodnie z modelem Porozumienia Bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga – rozmawiamy, uczymy się negocjować, dostrzegać swoje potrzeby.

Uczniowie, którzy potrzebują wsparcia objęci są tutoringiem dydaktyczno-wychowawczym przez życzliwych pedagogów

Stale poszukujemy nowych, efektywnych oraz przyjaznych metod nauczania, które kształtują u dzieci poczucie sprawstwa i odpowiedzialności za własny proces edukacyjny i rozwój; dużo tworzymy:-) Pracujemy projektami, kształtujemy kompetencje: wyszukiwanie, selekcjonowanie, analizowanie i prezentacja informacji/problemu; negocjowanie, argumentowanie i obrona swojego zdania; efektywne komunikowanie się z innymi; świadomość i korzystanie ze swoich talentów i zasobów; oraz wiele innych, niezbędnych do funkcjonowania we współczesnym świecie:-)

Tworzymy życzliwą, rodzinną atmosferę, bez niepotrzebnego stresu i pośpiechu, bez dzwonków i sztywnych podziałów.

W rozwoju naszej społeczności ufamy naturalnym mechanizmom społecznym

ZADZWOŃ: 609 393 953

NAPISZ: szkolaalternatywna@gmail.com