Kontakt z nauczycielami

Bezpośredni kontakt z nauczycielami przez e-mail

Marcela Tessar (dyrektor, j. polski) – m.tessar@alternatywnasp.cieszyn.pl
Sandra Kawulka (klasa III) – s.kawulka@alternatywnasp.cieszyn.pl
Monika Nowak (klasa I) – m.nowak@alternatywnasp.cieszyn.pl
Dorota Kiełkowska (klasa II) – d.duraj@alternatywnasp.cieszyn.pl
Danuta Molenda (j.niemiecki, plastyka) – d.molenda@alternatywnasp.cieszyn.pl
Paulina Paleczna-Brzuska (j.angielski) – p.paleczna@alternatywnasp.cieszyn.pl
Dorota Wolny (przyroda, biologia) – d.wolny@alternatywnasp.cieszyn.pl
Jolanta Kubaczka-Mrowczyk (matematyka, technika, zaj. komputerowe) – j.mrowczyk@alternatywnasp.cieszyn.pl
Marcela Telakowska (j. polski 4,7) – m.telakowska@alternatywnasp.cieszyn.pl
Grażyna Schubert (historia) – g.schubert@alternatywnasp.cieszyn.pl
Katarzyna Nowicka (świetlica) – k.nowicka@alternatywnasp.cieszyn.pl

Zachęcamy do kontaktu