Oferta zajęć pozalekcyjnych

Alternatywne Centrum Edukacyjne zaprasza uczniów wszystkich cieszyńskich szkół na kreatywne zajęcia pozalekcyjne. W nowym Centrum Edukacyjnym oferujemy płatne zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe dzieci i młodzieży w połączeniu z dobrą zabawą i zdobywaniem wiedzy z różnych dziedzin. Zapisy: tel: 609 393 953 email: sekretariat@alternatywnasp.cieszyn.pl

Oto nasza propozycja na start:

„Ogarniam Naukę” to autorski program Magdy Dybał dotyczący rozwijania kompetencji kluczowych uczniów w zakresie umiejętności uczenia się, osiągania celów i szukania motywacji. Spotkania odbywać się będę co środę w dwóch grupach:

  • 1 grupa – 15:30 – 17:00
  • 2 grupa – 17:15 – 18:45

cena: 160 zł/miesiąc/4 spotkania

Ogarniam Naukę Magda Dybał

Pracownia Młodego Konstruktora – prowadzi Mariola Fik.  Na warsztatach dzieci nauczą się podstaw programowania, pracy zespołowej, logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów. Będą tworzyć prototypy i wynalazki. A nawet zbudują robota i maszynę pneumatyczną. Nie zabraknie też okazji do zaprogramowania własnej gry. Spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie zawsze w czwartki o 17:30 w następujących terminach:

  • październik: 11,
  • listopad: 15,22 i 29,
  • grudzień: 13 i 20,
  • styczeń: 10 i 24
  • luty: 7

cena za jedne zajęcia 30 zł /można wziąć udział w pojedynczych zajęciach/

Pracownia Filmu Animowanego – prowadzenie Sylwia Dwornicka. Na zajęciach dzieci zrealizują własny film animowany, według własnego pomysłu. Tu nic nie jest niemożliwe! Poznają wszystkie etapy pracy nad filmem: tworzenie scenariusza, scenografii, postaci, reżyserii, animowania, udźwiękowienia. Zajęcia odbywać się będą  w poniedziałki od 15:30 – 17:00. Cena 25 zł/spotkanie.

Alternatywna Szkoła Językowa. Praca metodą projektów w oparciu o autentyczne materiały brytyjskie.  Informacje i zapisy: Karolina Czech, tel: 501 448 874,

 

Komentarze są wyłączone.