O szkole w mediach

Relacja z międzyszkolnego etapu „Bawimy się słowami” (beskidzka24.pl)

Informacja o spektaklu „Śmiała szkoła” i obchodach 25-lecia szkoły (ox.pl)

Reportaż z obchodów 25-lecia szkoły (ox.pl)

Informacja na temat konkursu przyrodniczego (ox.pl)

Relacja z przeglądu „Bawimy się słowami” (ox.pl)

Informacja o pewnej ciekawej lekcji przyrody (ox.pl)

Krótki reportaż z 41 Rajdu Górskiego PTTK (ox.pl)

Relacja ze spotkania z pisarzem Jerzym Niemczukiem.

Informacja o sukcesach naszych uczniów i pewnych rycerzach (halocieszyn.pl)

Fotoreportaż i relacja z Festiwalu Języka Angielskiego ENGLISH SWEETS na cieszyńskim portalu ox.pl oraz portalu halocieszyn.pl tutaj.

Nasi Uczniowie i Rodzice na uroczystej inauguracji VI Międzynarodowego Festiwalu Czytania nad Olzą w fotorelacji portalu ox.pl

Dzień Matki w naszej szkole w relacji portalu halocieszyn.pl.

Krótka notka o konkursie strzelniczym na portalu miejskim do przeczytania tutaj.

10 maja 2013 r. Alternatywna Szkoła Podstawowa brała udział w obchodach Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Relacja z imprezy na cieszyńskim portalu ox.pl tutaj.

Spektakl „Król Maciuś i jego mali poddani” na bardzo ważnej imprezie czyli V Międzynarodowym Festiwalu czytania nad Olzą. Relacja tutaj i tutaj. Imprezę szczegółowo opisał też miejski portal cieszyn.pl – do przeczytania tu.

W naszej szkole uczymy wrażliwości i kształtujemy w dzieciakach potrzebę niesienia pomocy innym. Tutaj relacja z szycia laleczek dla Unicefu na portalu ox.pl. Informacja znalazła się też na portalu halocieszyn.pl. Do przeczytania tu.

O ekologicznej akcji układania puzzli razem z Fundacją Arka w Gazecie Codzienej tutaj

English Sweets w obszernej relacji na cieszyńskim portalu ox.pl tu.

Bardzo kolorowa fotorelacja z bardzo kolorowego spektaklu przygotowanego przez nas na cieszyńskim portalu ox.pl

O niecodziennej wizycie strażaków w szkole można przeczytać na portalu halocieszyn.pl