Konkursy, sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Szkolne eliminacje Przeglądu „BAWIMY SIĘ SŁOWAMI”
W finale znaleźli się uczniowie: Werner Widera (I), Lilianna Kufel (II)

Konkurs Historyczno – Plastyczny 11-GO LISTOPADA – ŚWIĘTO NARODOWE
Nagrodzeni: Werner Widera (I), Lilianna Kufel (II), Maciej Harok (VI)

Konkurs czytelniczy PRZYGODY DOKTORA DOLITTLE
Do finału międzyszkolnego zakwalifikowali się: Róża Wrońska (III), Mateusz Kulesza (II), Łukasz Pasterny (II)

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK dla klas I-III
Łukasz Pasterny (II) – wysoki wynik
Maciej Trybuła (I) – wysoki wynik
Stefan Grzelec (II) – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK dla klas IV-VI
Franciszek Matusiak (V) – wyróżnienie

Integracyjne zawody sportowe uczniów klas I-III w Czeskim Cieszynie

Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem THE BAT KID – udział uczniów klas V,VI

Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego FOX
Magdalena French (V) – bardzo dobry wynik (118pkt)
Tymoteusz Dobrucki (VI) – dobry wynik (125pkt)

Udział w Międzyszkolnym Przeglądzie Form Artystycznych ENGLISH SWEETS

Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
III miejsce zajęli Marcin Chrapek, Maciej Harok, Aleksander Gorzelany (VI)

Konkurs POLUBIĆ MATEMATYKĘ
III miejsce zajęli Marcin Chrapek, Miłosz Wojciechowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Eliza Suska (VI) uzyskała wynik najlepszy w szkole

Konkurs j. niemieckiego SPRACHDOKTOR 2011:
Tymoteusz Dobrucki (VI) – IV miejsce w województwie
Franciszek Matusiak (V) – VIII miejsce w województwie
Magdalena French (V) – XIII miejsce w województwie

Konkurs j. niemieckiego DEUTCHFREUND
udział wzięli uczniowie: Gabriela Sznapka (V), Marcin Chrapek, Aleksander Gorzelany, Miłosz Wojciechowski (VI)

V Konkurs Informatyczny BÓBR
udział uczniów klas V, VI

41 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Zuzanna Kalisz (III) – srebrny medal w Japonii
Magdalena French (V) – brązowy medal w Japonii

Konkurs LEGENDY CIESZYŃSKIE W KOMIKSIE
Laureatem został Tymoteusz Dobrucki – Grand Prix

Konkurs ŚWIĘTA RODZINA OCZAMI DZIECKA
Maciej Trybuła (I) – III miejsce
Gabriela Sznapka (V) – III miejsce
Filip Chrobok (IV) – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny DOODLE FOR GOOGLE
udział uczniów wszystkich klas

Międzynarodowe Zawody z Logiki GENIUS LOGICUS
srebrny dyplom dla Tymoteusza Dobruckiego (VI)

Międzyszkolne Biegi Przełajowe
II miejsce zajął Maciej Harok (VI)

Alternatywna Szkoła Podstawowa zdobyła I miejsce w konkursie „Zbieraj baterie – dbaj o środowisko”
Artykuł dostępny tutaj: „Zbieraj baterie – dbaj o środowisko” – wyniki konkursu