Konkursy, sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Wojewódzki Konkurs Polonistyczno – Historyczny

Magdalena French (VI) – udział (etap rejonowy)

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych, Uniwersytet Śląski w Katowicach

Magdalena French, Franciszek Matusiak, Gabriela Sznapka (VI) – udział

Christams Quiz – międzyszkolny konkurs języka angielskiego

Magdalena French (VI) – III miejsce ; Franciszek Matusiak (VI) – VIII miejsce

 It’s Christmas Time! – międzyszkolny konkurs języka angielskiego

Mateusz Kulesza (III), Wrner Widera, Stefan Grzelec (II) – udział

Interolimpiada 2012 –II Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego Szkół Podstawowych

Uczniowie wzięli udział w etapie rejonowym : Jakub Jedzok (IV),  Jakub Hampel, Martina Oriano, Artur Makosz, Franciszek Matusiak, Gabriela Sznapka (VI)

Magdalena French została laureatką, plasując się na V miejscu w ścisłym finale.

Super Kids – międzyszkolny konkurs języka angielskiego

Blanka Kłaptocz, Stefan Grzelec (II) Lilianna Kufel, Łukasz Pasterny (III) – udział

Melting Pot – ogólnopolski konkurs języka angielskiego

Wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-III

„Świetlik” – Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

Stefan Grzelec(II) – (81.94%)(etap ogólnopolski)
Maciej Trybuła (II) – (79.17%)
Filip Majchrowski (I) – (75%)

Udział wzięli: Julian Czech, Grzegorz Orzyszek, Werner Widera, Lilianna Kufel, Mateusz Kulesza, Łukasz Pasterny, Mateusz Pasterny, Jakub Jedzok, Zuzanna Kalisz, Michał Tomczyk, Jakub Węglarzy, Róża Wrońska, Wiktoria Łuka, Magdalena French, Franciszek Matusiak, Gabriela Sznapka

Zielnik „Mój zielnik” – Szkolny Konkurs Przyrodniczy

Zuzia Kalisz, Maja Sikora – I miejsce (etap szkolny)

Maciej Kalinik, Martina Oriano,Róża Wrońska- II miejsce

Filip Chrobok – III miejsce

„Nie twórzmy WEEE – manów„ – Szkolny Konkurs Ekologiczny

Filip Majchrowski – I miejsce (etap szkolny)
Róża Wrońska – II miejsce
Julek Czech – III miejsce

„VI Konkurs Informatyczny – Bóbr”– Międzynarodowy Konkurs z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej

Franciszek Matusiak (VI) – udział, wynik 80/120
Maja Mulawka (IV) – udział, wynik 50/120
Udział: Jakub Jedzok, Zuzanna Kalisz, Wiktoria Łuka, Maja Sikora, Michał Tomczyk, Róża Wrońska, Jakub Węglarzy, Krystian Franczyk, Kacper Kozina, Jakub Frankowski

Genius Logicus – Międzynarodowe Zawody z Logiki

Franciszek Matusiak (VI) – 26/30
Artur Makosz (VI) – udział

42 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny – Pentel”- Japonia

Róża Wrońska – wyróżnienie (etap międzynarodowy)
Udział: Błażej Herzyk, Maja Sikora, Kamil Foltyn, Filip Chrobok, Oliwia Tomica

Międzynarodowy Otwarty Olimpijski Konkurs Plastyczny
pt. „Sport w Wyobraźni – Londyn 2012”

Tymoteusz Dobrucki- wyróżnienie (etap międzynarodowy)
Udział: Aleksander Gorzelany, Monika Biernacka, Karolina Herok, Kamil Foltyn

„Energowładni w Krainie Pozytywnej Energii”-Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Stefan Grzelec – wyróżnienie (etap ogólnopolski)
Udział: Blanka Kłaptocz, Oliwia Tomica, Maciej Kalinik (II)

Europejski Konkurs DBI 2012 – Międzynarodowy Konkurs na Plakat

Udział: Stefan Grzelec (II)

„Cieszyn za 100 lat – oczami Wyobraźni”- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Maciej Trybuła – II miejsce (etap rejonowy)
Udział: Oliwia Tomica, Blanka Kłaptocz, Błażej Sztefka, Stefan Grzelec, Maciej Kalinik, Efrem Mizia, Filip Majchrowski

„Bawimy się Słowami” – konkurs recytatorski

Oliwia Tomica, Julian Czech, Werner Widera – laureaci etapu międzyszkolnego

Liliana Kufel – laureatka etapu szkolnego

Udział: Mateusz Kulesza, Ciro Oriano, Łukasz Pasterny, Mateusz Pasterny

Konkurs Matematyczny „Kangurek”

Stefan Grzelec – wyróżnienie

Udział: Lilianna Kufel, Łukasz Pasterny, Tomasz Strządała, Kacper Makula

IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Mikołajek i jego przyjaciele”

Werner Widera – IV miejsce etap międzyszkolny

Udział: Liliana Kufel, Mateusz Kulesza, Ciro Oriano, Mateusz Pasterny, Łukasz Pasterny 

„Wyspy Wiedzy” – konkurs wiedzy ogólnej dla trzecioklasistów

Udział: Liliana Kufel, Łukasz Pasterny