Leśne Wakacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wakacyjne warsztaty leśne.

Specjalizujemy się w organizacji leśnych wakacji, podczas których dzieciaki spędzają calutki dzień na zewnątrz, skradając się, zdobywając jary, przedzierając się przez chaszcze, maskując się błotem, wiążąc liny, budując szałasy, tropiąc…. Instruktorami są zawodowi żołnierze, harcerze oraz pedagodzy outdoorowi.

Udział w naszych Leśnych Wakacjach to nie tylko dużo ruchu, zabawy, nowych umiejętności, ale również budowanie kompetencji nawiązywania relacji, komunikowania się w duchu Porozumienia Bez Przemocy, przełamywanie wewnętrznych barier i lęków, pokonywanie siebie samego…. A wszystko to w otoczeniu życzliwych i uważnych dorosłych, którzy nie zmuszają lecz zachęcają, stwarzając poczucie bezpieczeństwa i akceptacji dla indywidualności dziecka. To w takich warunkach dzieci najszybciej pokonują wewnętrzne opory i przeszkody!

Napisz do nas: lesnewakacje@gmail.com lub zadzwoń: 572 – 430 – 448. Można też od razu zgłosić udział dziecka bezpośrednio przez formularz interaktywny.

Proszę wybrać formularz, który odpowiada terminowi, który Państwo wybrali.

Leśne Wakacje Survivalowe Ustroń Dobka 28.06 – 02.07
https://docs.google.com/forms/d/1Qh6BBwZsKz8ihZ3jYuPHGl8fMCORAAuKA0RGVISMHlo/edit

Zielone Wakacje dla dzieci 6 – 10 lat Cieszyn Boguszowice 05.07 – 09.07 https://docs.google.com/forms/d/1N8NIsJjCbYI7du50tjVetxwr3KLUyw-9Ib7BpqnRFuQ/edit

Leśne Wakacje Survivalowe Mobilne 02.08 – 06.08
https://docs.google.com/forms/d/1cWj356tlfcwcUrT2kbyKvVpnA0bTbSESfAf1vJ9LgEI/edit

Leśne Wakacje Survivalowe Ustroń Dobka 09.08 – 13.08 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemkSzEDoNnbRtojOnyUB5ZLcSDaZAISzM2e1z4BSLCDyXehg/viewform

Osobą do kontaktu jest Karolina Czech, organizatorka Leśnych Wakacji.

Projekt: MACIEK CZECH

UWAGA!!! PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ PRZEGAPIONYM TERMINEM ZALICZKI, TYLKO WPŁACIĆ MOŻLIWIE NAJSZYBCIEJ PO ZAPISANIU DZIECKA:-)